Imprezy integracyjne

Jak promować firmę dobrze się przy tym bawiąc? Dzięki dobrym pomysłom i starannemu przygotowaniu jesteśmy w stanie opracować  imprezę, spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci jej uczestników!

 

Festyny i pikniki

 Tematyczne festyny, organizowane z myślą o każdym pokoleniu.Łączą, bawią i integrują każde środowisko. Naszym zadaniem jest sprawić aby  wszyscy uczestnicy znaleźli coś dla siebie, spędzili razem miły czas.W zależności od uczestników Festynu, zapewniamy inny temat, inną oprawę artystyczną, inne dekoracje.

 

Szkolenia

Zajmujemy się znalezieniem odpowiedniego miejsca, przygotowaniem szkolenia, prowadzeniem oraz technicznym zabezpieczeniem wszelkich działań.

 

Konferencje

Zajmujemy się stroną techniczno-organizacyjną jak również uświetnieniem konferencji działaniami artystycznymi.

 

Promocje

Przeprowadzamy różnego rodzaju akcje promocyjne, które pozwalają na zwiększanie liczby klientów. Nasi animatorzy potrafią zainteresować produktem zarówno w sposób bezpośredniego kontaktu z klientem jak i też przygotowując specjalnie akcje promocyjne w wbranych miejscach.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".