Bale

 Naszą specjalnością są bale.. każdy jest niezapomniany.Mieliśmy przyjemność organizować bale maskowe, hiszpańskie, gale filmowe,walentynkowe i wiele innych. Każdy bal to odpowiednie oświetlenie, scenografia, menu,muzyka i...gadżety dla każdego z gości.

 

 

 

 

 

Czasy PRL

 Gości witają Milicjantka Loda oraz Rosyjski Generał. Słowami: „Państwo muszą iść za mną...” kierują ich do baru z zakąską i wódką z czerwonymi nalepkami i lakiem. Barmanka wystylizowana w stylu lat 50 – tych nalewa w musztardówki, jest opryskliwa i niegrzeczna. Na gazetach zakąski: ogórek i kiszka.Na czerwonych kotarach zdjęcia, plakaty i hasła z tego okresu, na ścianie również ekran z wyświetlanymi fragmentami polskiej rzeczywistości z tamtych lat, w tle przemówienia GomułkGospodarze imprezy witaja gości na trybunie, na której znajdują się również naturalnej wielkości postacie Gomułki i Cyrankiewicza. Jest to również okazja do zrobienia zdjęć gości z gospodarzami imprezy. 

 
 
 

 

Jaka to melodia

Koncert Roberta Janowskiego połączony z zabawą Jaka to melodia ?
Koncert artystów najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce połączony z zabawą podczas której, zapraszamy do aktywnego udziału publiczność.
Opierając się na zasadach z programu , z dużą dawką humoru bawimy się z gośćmi w najpopularniejszy od lat telewizyjny guiz.
 

 

Impreza w stylu lat 80- tych

Uczestnicy cofną się w czasie do brokatowo-cekinowych lat 80-tych, fantastycznej muzyki prezentowanej przez naszego dj-a i znakomity zespół. Królować będą wszystkim znane hity takich gwiazd, jak: 
Pet shop boys
Modern talking
Madonna
Roxette oraz wielu innych.
W programie przekrój największych przebojów z lat 80- tych. Repertuar powinien zadowolić wszystkich słuchaczy ,a przebojowy charakter utworów sprawi, że każdy będzie się dobrze bawił. Program jest tak dobrany aby goście mogli powspominać kolorowe lata osiemdziesiąte śpiewając i tańcząc przy piosenkach, które doskonale znamy.
 

 

Al Capone

 Stoły do ruletki i black jacka, fałszywa forsa, mafijny klimat, piękne kobiety,cygara, klimatyczna muzyka .. To wszystko stwarza niepowtarzalna atmosferę w stylu All Capone ...

 

Andrzejki

 Andrzejki -wróżby andrzejkowe, lanie wosku, profesjonalne wróżki, czarodziejskie drinki, magia świateł,nastrój tajemny, świece, muzyka lat 80 i 90-tych

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".