MAJART PROMOTION
ul. Półwiejska 20
61-888 Poznań
NIP: 778-011-47-10
 
KONTAKT:
ul. Półwiejska 20
61-888 Poznań
 

 Maja Stróżniak
tel.: +48 605 477 882 e-mail:maja@majart.eu

   
 

Karolina Bialik

tel.+48 509 105 721
 

Celem naszej firmy jest ułatwienie Państwu organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, zarówno tych zupełnie prywatnych, jak i firmowych.

Przez wiele lat nosiłam się z pomysłem założenia takiej firmy. Pracowałam wówczas w Estradzie Poznańskiej jako road manager zespołu Lombard. Zajmowałam się organizacją przyjęć, eventów i koncertów dla wielu firm. Odkryłam, że właśnie to jest moją pasją. Osobiście poznanałam wielu artystów z którymi do dziś się przyjaźnię. Znajomość tej branży jest niezbędna, aby realizować projekty w sposób w pełni profesjonalny: znaleźć odpowiednich podwykonawców, wynegocjować dobrą cenę.

Zebrałam wokół siebie zespół ludzi, tak samo jak ja zaangażowanych w to, co robimy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy wymyślić, zaplanować i zorganizować każdą imprezę. Jesteśmy po to, aby Państwa marzenia stały się rzeczywistością. Praca dostarcza nam wiele radości i satysfakcji. Zależy nam, żeby imprezy przez nas realizowane stały na najwyższym poziomie, a Państwo mogli cieszyć się ich niezapomnianą atmosferą.

Pozwólcie nam zająć się wszystkim!

Właściciel
Maja Stróżniak

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".